Miejsce twoich spotkań

Karczma Bankrut

Karczma Bankrut to miejsce, które powstało na mapie Radomia w 2009 roku. Założeniem powstania tego lokalu było urozmaicenie oferty lokalnego rynku gastronomicznego o lokal, w którym nie tylko dobrze można zjeść, a przede wszystkim można miło i bezpiecznie spędzić czas w przytulnych wnętrzach staropolskiej karczmy wybudowanej zgodnie ze starą sztuką ciesielską.  Filozofią firmy to kompleksowa obsługa wszelkich wydarzeń, eventów firmowych, przyjęć okolicznościowych, a także szeroko rozumianego cateringu, także w plenerze oraz nieustanna ewolucja i rozwój.

section2

Karczma Bankrut to doskonałe miejsce do spotkań z przyjaciółmi, degustacji smakołyków staropolskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu, które sprawią, iż ten lokal zapadanie na długo w pamięci.

.

section2

Latem udostępniamy taras oraz ogród tak by nasi Goście mogli cieszyć się pysznym jedzeniem na świeżym powietrzu. Dla osób ceniących sobie komfort w upalne dni, cały nasz lokal jest klimatyzowany.

Mamy też na uwadze Państwa pociechy, przygotowaliśmy specjalnie dla nich kącik wypełniony zabawkami.

Miejsce twoich spotkań

Zamówienia składane on-line,  dostępne:
niedziela-czwartek w godzinach 11:00 - 21:30
piatek-sobota w godzinach 11:00-23:30

pobierz menu w pliku pdf

Napoje

Coca-cola 850ml
6.00 PLN
Fanta 850 ml
6.00 PLN
Sprite 850 ml
6.00 PLN
Cappy jabłkowy 1L
6.00 PLN
Cappy pomarańczowy 1L
6.00 PLN
Cappy czarna porzeczka 1L
6.00 PLN
Cappy grejpfrutowy 1L
6.00 PLN
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Karczma Bankrut

Organizujemy z taką samą uwagą przyjęcia kameralne, gdzie liczy się każdy najmniejszy detal oraz Państwa spokój jak duże pikniki czy cateringi. Do każdej uroczystości, wydarzenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem.

tel:+48 725 900 950

Zadzwoń i złóż zamówienie

Kielecka 153; 26-600 Radom
karczmabankrut@gmail.com