Miejsce twoich spotkań

Karczma Bankrut

Karczma Bankrut to miejsce, które powstało na mapie Radomia w 2009 roku. Założeniem powstania tego lokalu było urozmaicenie oferty lokalnego rynku gastronomicznego o lokal, w którym nie tylko dobrze można zjeść, a przede wszystkim można miło i bezpiecznie spędzić czas w przytulnych wnętrzach staropolskiej karczmy wybudowanej zgodnie ze starą sztuką ciesielską.  Filozofią firmy to kompleksowa obsługa wszelkich wydarzeń, eventów firmowych, przyjęć okolicznościowych, a także szeroko rozumianego cateringu, także w plenerze oraz nieustanna ewolucja i rozwój.

section2

Karczma Bankrut to doskonałe miejsce do spotkań z przyjaciółmi, degustacji smakołyków staropolskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu, które sprawią, iż ten lokal zapadanie na długo w pamięci.

.

section2

Latem udostępniamy taras oraz ogród tak by nasi Goście mogli cieszyć się pysznym jedzeniem na świeżym powietrzu. Dla osób ceniących sobie komfort w upalne dni, cały nasz lokal jest klimatyzowany.

Mamy też na uwadze Państwa pociechy, przygotowaliśmy specjalnie dla nich kącik wypełniony zabawkami.

Miejsce twoich spotkań

Zamówienia składane on-line,  dostępne:
niedziela-czwartek w godzinach 11:00 - 21:30
piatek-sobota w godzinach 11:00-23:30

pobierz menu w pliku pdf

Sałatki

Cesar 350g
sałata rzymska z kurczakiem, bekonem, grzankami i sosem cesarskim
22.00 PLN
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Karczma Bankrut

Organizujemy z taką samą uwagą przyjęcia kameralne, gdzie liczy się każdy najmniejszy detal oraz Państwa spokój jak duże pikniki czy cateringi. Do każdej uroczystości, wydarzenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem.

tel:+48 725 900 950

Zadzwoń i złóż zamówienie

Kielecka 153; 26-600 Radom
karczmabankrut@gmail.com